Ömrünüz boyunca saklamak isteyeceğiniz bazı fotoğraflar vardır. Çocukluk fotoğraflarınız, mezuniyet fotoğraflarınız ya da aile fotoğraflarınız. Bunların yanına eklenecek ve belki de çok daha değerli olacak fotoğraflar olan düğün fotoğraflarınız ise en güzel şekilde çekilip saklanmayı hak ediyor. İşte Foto Yaşar size bu imkânları en iyi şekilde sağlayan bir düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul’un Esenyurt ilçesinde çiftlerini bekliyor!
Çekimlerimizin tamamına bakmak için buraya ya da logomuzun olduğu görsele tıklayabilirsiniz.
İstanbul’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kalitemizi her hizmetimizde çiftlerimize hissettirmeyi amaçlıyoruz. İlk görüşmeden çekim planlamasına, çekimlerden fotoğrafların teslimine kadar tüm süreçte memnuniyetinizi esas alıyor, istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda kendimizi sürekli geliştiriyor, yenilikçi bir anlayış ile çiftlerimizi ağırlıyoruz. Kullandığımız ekipmanlarda en son teknolojiden yararlanıyor, çekimler için kullandığımız aksesuarlarda da en yeni konseptleri baz alıyoruz.
Çiftlerimizi yakından tanımanın, çok daha verimli ve etkili çekimler sağladığını düşünüyoruz. Zevklerinizi, tarzınızı, beğenilerinizi ve istediğiniz fotoğraf türlerini öğreniyor, çekimleri de buna göre gerçekleştiriyoruz.
Örneğin dış mekan çekimlerinde belirlediğiniz konsepte uygun yerler tercih ediyoruz. Ya da poz vermeyi sevmiyorsanız çok daha doğal ve sade fotoğraflar ortaya koyuyoruz. Stüdyo Yaşar ile kendinizi rahat hissedecek, samimi ve sıcak bir ortamda benzersiz fotoğraflara sahip olacaksınız.
İstanbul düğün fotoğrafçılarından farklı olarak çiftlerimize albüm seçenekleri de sunuyoruz. Son yılların modası olan retro albümlerin yanı sıra geleneksel, sade, ya da göz kamaştıran albüm imkanlarımızdan yararlanabiliyorsunuz. Yüksek çözünürlükteki fotoğraflarınız, bütçe dostu albümlerimizin içinde çok güzel görünecek!
Buraya ya da ilgili görsele tıklayarak albümlerimizin olduğu sayfaya geçiş yapabilirsiniz.
Çekilen tüm fotoğrafların montajı, kurgusu ve düzenlenmesini tamamlıyor ve maksimum 15 gün içinde orijinal kopyalarıyla birlikte çiftlerimize teslim ediyoruz. Teslimi zamanında yapmaya çok dikkat ediyor, vaat ettiğimiz tarihi geçirmemeye dikkat ediyoruz. Her konuda olduğu gibi bu konudaki profesyonelliğimiz de yüzünüzü güldürmeye yetecek.
Çekimlerimizin tamamına bakmak için buraya ya da ilgili görsele tıklayabilirsiniz.
Siz de hakkımızda çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sosyal medya hesaplarımızdan ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Buraya ya da ilgili görsele tıklayarak iletişim sayfamıza ulaşabilirsiniz.